NAWIGACJA

NAPISZ DO NAS

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

PARTNERZYLICZNIK ODWIEDZIN

liczba odwiedzin: 476012

Witamy na naszej stronie

Strona uczniów, rodziców i nauczycieli

Zespołu Szkół w Zabielu

 • Mali Architekci


  W dniu 7 grudnia 2018r. odbyły się w naszej szkole kreatywne warsztaty dla Przedszkola oraz klas 0 - VI - „Mali Architekci”. Wyzwanie nie było łatwe – czekało ok. 3 tys. klocków na małych architektów, którzy tworzyli z nich labirynty i inne budowle. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania konstrukcji wykonanych według własnego pomysłu oraz zbudowanych grupowo. Obserwowali i porównywali proces budowy u innych dzieci, a także wynik końcowy. Każdemu dziecku udało się stworzyć fantastyczne dzieła. Ciekawie prezentowały się labirynty, zamki, wieże, królewskie trony, krzesła, stoliki i inne budowle. Przyjemnie było usiąść na zaprojektowanym i wybudowanym przez siebie tronie, w stworzonym razem z grupą zamku i odpocząć po pracy oraz napić się wody. Dzieci podczas zajęć przestrzegały obowiązujących norm i zasad oraz uczyły się pracy grupowej.

 • Mikołajki

  6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

  Po długim oczekiwaniu wszyscy doczekali się wizyty upragnionego Mikołaja. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z przedszkola i klasy "0" oraz uczniowie klas I-III. Na powitanie Mikołaja dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także obiecały, że będą grzeczne i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – obdarzył zebranych miłymi upominkami, przyjmowanymi z wypiekami na twarzach i z nieskrywaną radością. Na zakończenie wizyty każda z klas zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Spotkanie minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku !!!!

 • Spotkanie z Policjantem

  W dniu 5 grudnia w Zespole Szkół w Zabielu pod kierownictwem p. Anety Kozak zostało zorganizowane spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Tematem spotkania było omówienie zagrożeń wynikających z zażywania substancji psychoaktywnych, bardzo niebezpiecznych dopalaczy. Dodatkową niespodzianką dla uczniów była obecność psa policyjnego, który pomaga w codziennej pracy funkcjonariuszom.

  Mł. asp. Piotr Woszczak przestrzegł uczniów przed sięganiem po takiego typu, niebezpieczne środki. Podając wiele przykładów z codziennej pracy, uzmysłowił uczniom, jakie konsekwencje niesie za sobą zażywanie oraz udostępnianie takich środków, ilu młodych ludzi przez ciekawość, chęć spróbowania, przypodobania się towarzystwu, spróbowali i uzależnili się od dopalaczy, marnując przy tym sobie zdrowie i życie, które ma się jedno.

 • "Podaj Łapę"

  W dniu 4 grudnia w naszej szkole pod kierownictwem p. Anety Kozak i p. Bożeny Niewęgłowskiej odbyło się spotkanie z Zastępcą Prezesa Zarządu Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę” Marią Obrębską.

  Uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje stowarzyszenie, czym różni się ono od schroniska, jakie kroki podjąć w przypadku znalezienia bezdomnego zwierzaka.

  Pani Maria opowiedziała też historie psów i kotów ze stowarzyszenia, porzuconych przez ludzi które znalazły miejsce w domach tymczasowych a niektóre z nich zostały adoptowane. Wiele zwierząt wciąż szuka kochającego domu stałego.

 • Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości

  W niedzielę 11 listopada 2018r. przedstawiciele naszej szkoły: Bartosz Toczyński, Zyta Toczyńska i Julia Łozowska uczestniczyli w obchodach 100-lecia Odzyskania Niepodległości, które rozpoczęły się o godz. 10.30 Mszą Świętą w Parafii MBNP w Radzyniu Podlaskim, odprawioną w intencji naszej Ojczyzny. Następnie wszyscy przemaszerowali pod pomnik na Placu Wolności, gdzie odśpiewano Hymn Państwowy oraz złożono wieńce i wiązanki.

NASZA SZKOŁA

GALERIA ZDJĘĆ

WIADOMOŚCI

MAPA

WIADOMOŚCI

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zabielu
  Zabiele 8b
  21-300 Radzyń Podlaski

 • 0833527240

Galeria zdjęć