NAWIGACJA

Sukcesy naszych uczniów Programy i projekty

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Sukcesy naszych uczniów

Osiągnięcia uczniów w konkursach

w roku szkolnym 2017/2018

SUKCESY Z W KONKURSIE HISTORYCZNYM

Uczniowie naszej szkoły: Julia Kublicka, Zyta Toczyńska i Bartłomiej Jurek wzięli udział w Gminnym Konkursie Historycznym „Polskie Powstania Narodowe 1794- 1863/1864” w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs odbył się w dniu 16.04.2018 r. w Szkole Podstawowej w Paszkach Dużych. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą historyczną  i uzyskali bardzo dobre lokaty: Zyta Toczyńska zajęła pierwsze miejsce,  Julia Kublicka i Bartłomiej Jurek ex aequo drugie miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka historii p. Ewa Rola. W dniu 16.05. 2018 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu z udziałem Wójta Gminy Radzyń Podlaski p. Wiesława Mazurka. Laureaci konkursu  otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!

Osiągnięcia uczniów w konkursach

w roku szkolnym 2016/2017

Uczennica klasy szóstej  naszej szkoły Julia Kublicka została finalistką etapu wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Historii organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Uczennicę do konkursu  przygotowywała nauczycielka historii pani Ewa Rola.

Osiągnięcia uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/2015

W dniu 05 grudnia 2014 roku uczeń naszej szkoły Dawid Mitroniuk uczestniczył w etapie okręgowym konkursu przedmiotowego z historii w Zespole Szkół w Białej. Dawid z bardzo dobrą lokatą zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Lublinie. Uczeń przygotowywał się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela historii pani Ewy Rola.

W dniu 24 lutego 2015 roku uczeń naszej szkoły Dawid Mitroniuk uczestniczył w finale wojewódzkim konkursu przedmiotowego z historii, który odbył się w Lublinie. Dawid wykazał się dużą wiedzą i umiejętnościami i został laureatem tego konkursu. Wśród 219 finalistów uplasował się ex eaquo na VIII miejscu. W dniu 31 marca Dawid został nagrodzony za swoje osiągnięcia przez Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE w roku szkolnym 2013/2014

ZS Zabiele

I semestr

1 miejsce w gminnych zawodach w mini koszykówkę dziewcząt