NAWIGACJA

 • NARODOWE CZYTANIE 2017

                  Nasza szkoła już po raz drugi włączyła się w Narodowe Czytanie. W dniu 14 września 2017r. czytaliśmy fragmenty ,,Wesela'' Stanisława Wyspiańskiego.
                  Na wstępie Pani Dyrektor Wioletta Chmielarz powitała przybyłych gości oraz zebranych na sali gimnastycznej nauczycieli i uczniów. Później nadmieniła, iż Akcja Narodowe Czytanie organizowana jest przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została zainicjowana wspólną lekturą ,, Pana Tadeusza''. W kolejnych latach były czytane dzieła Aleksandra Fredry, Trylogia Henryka Sienkiewicza, ,, Lalka'' Bolesława Prusa oraz,, Quo vadis'' Henryka Sienkiewicza.
                  Następnie Pani Bożena Łobińska przedstawiła genezę ,, Wesela'' Stanisława Wyspiańskiego.
                  Z kolei zaproszeni goście, nauczyciele naszej szkoły oraz uczennica klasy VI odczytali fragmenty dramatu.
  Panną Młodą była P. Teresa Nowakowska - Dyczko - nauczyciel, terapeuta SOSW w Radzyniu Podl.
  Panem Młodym był Pan Wójt Gminy Radzyń Podl. Wiesław Mazurek. W rolę Haneczki wcieliła się
  Pani Dyrektor Wioletta Chmielarz, zaś Rachelą była P.Agnieszka Jaszcz, nauczyciel, terapeuta SOSW w Radzyniu Podl. Poeta to Pan Janusz Chmielarz, Radczyni - Pani Anna Urbaniak, nauczyciel, terapeuta SOSW w Radzyniu Podl. Zosia - Pani Monika Brus, Gospodyni - Pani Bożena Łobińska oraz Isia - Julia Łozowska.
                  Zgodnie z tradycją weselną wszyscy zebrani na sali zostali poczęstowani tortem, który był bardzo smaczny.  Akcję szkolne Narodowe Czytanie przygotowała Pani Bożena Łobińska.
   

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

           Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Zabielu odbędzie się w dniu

  4 września 2017r. o godzinie 9.45.

  Zapraszamy!!!

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

               Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpoczęło się powiitaniem wszystkich zgromadzonych i gości przez panią dyrektor Wiolettę Chmielarz.  Następnie część artystyczną zaprezentowali uczniowie klasy szóstej i piątej. Montaż słowno-muzyczny zawierał humorystyczne wiersze, piosenki i scenki rodzajowe z życia klasy.
               Kolejna część uroczystości to wręczenie nagród dla najlepszych uczniów w szkole oraz za sukcesy w konkursach.  Wójt Gminy p. Wiesław Mazurek pogratulował sukcesów uczniom i ich rodzicom. Pani dyrektor W. Chmielarz wręczyła nagrody książkowe uczniom i podziękowania dla rodziców w szczególny sposób wspomagających szkołę. Były też nagrody i dyplomy za wzorowe czytelnictwo, sukcesy w konkursach, pracę w sklepiku szkolnym.
              Na koniec wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa w klasach, życząc wszystkim miłego, bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.
   

 • PASOWANIE NA CZYTELNIKA

                 W dniu 9.06.2017 r. odbyła się uroczystość Pasowania  na Czytelnika  uczniów klasy pierwszej.  Spotkanie rozpoczęło się krótką częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klasy piątej, na którą złożyły się humorystyczne wiersze znanych polskich poetów. Następnie pierwszoklasiści poddani  zostali kilku zadaniom, w czasie których wykazali się znajomością bohaterów bajek, odgadywali  poetyckie  zagadki o zwierzętach, wykazali się też  umiejętnością czytania i pisania.  Kolejną częścią uroczystości było odczytanie przez prowadzącą utworu  „Prośby książki”, by zwrócić uwagę na poszanowanie książek.
                Kulminacyjnym momentem  spotkania  było złożenie przez uczniów uroczystego przyrzeczenia i dokonanie  przez p. dyrektor Wiolettę Chmielarz symbolicznego  PASOWANIA NA CZYTELNIKA.  Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz zakładki do książek. Uroczystość przygotowała i przeprowadziła p. Ewa Rola.
   

 • APEL ZASADY DOBREGO ZACHOWANIA

                W dniu 31.05.2017 r.  odbył się w naszej szkole apel  na temat  zasad dobrego zachowania. Uczniowie klasy piątej  pod  kierunkiem p. Ewy Roli zaprezentowali humorystyczne wiersze,  poprzez  które pokazali jak należy zachowywać  się w różnych sytuacjach życiowych. Poznawaniu zasad savoir vivru służyła też wystawka na korytarzu szkolnym, gdzie można było przeczytać jak zachować się  w kinie , teatrze, przy stole, na wycieczce i w innych okolicznościach. Zdobytą wiedzę uczniowie mogą wykorzystać na co dzień oraz w konkursie bibliotecznym „Obycie umila życie”.

 • WYCIECZKA DO ARCHIWUM PAŃSTWOWEGO W RADZYNIU PODLASKIM

                W dniu 22.05.2017r. uczniowie klasy czwartej uczestniczyli w wycieczce do Archiwum Państwowego w Radzyniu Podlaskim.  Czwartoklasiści mieli okazję obejrzeć instytucję powołaną do ochrony dokumentów i przekonać się w jakich warunkach są one przechowywane. Prowadząca zajęcia p. Joanna  Kowalik pokazała uczniom ciekawe dokumenty dotyczące historii  Radzynia Podlaskiego oraz Zabiela. Uczniowie mogli je  odczytywać, rozpoznawać znaki na pieczęciach. Szczególnie interesujące były dokumenty,  które dotyczyły ich przodków. Na koniec wszyscy wpisali się do księgi pamiątkowej i podziękowali  naszej  pani  przewodnik, która w bardzo ciekawy sposób przeprowadziła lekcję archiwalną. Wycieczkę zorganizowała p. Ewa Rola, opiekę nad uczniami sprawowała też p. Magdalena Prokopowicz.

 • XV FESTIWAL MISYJNY „BÓG MNIE KOCHA”

                 W niedzielę, 18 czerwca dzieci z Kółka Misyjnego pojechały na wycieczkę do Zielonki koło Warszawy na XV Festiwal Misyjny „Bóg mnie kocha”. Było to kolejne święto misjonarzy i ich dobroczyńców. Organizatorem wydarzenia była Fundacja Polska Raoula Follereau pod patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.Wszystko rozpoczęło się Mszą świętą o godz.13.00 w Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce. Po Mszy świętej odbył się Wielki koncert na Placu Jana Pawła II z udziałem znanych artystów. Wystąpił miedzy innymi meksykański zespół LOS AMIGOS, zespół muzyki chrześcijańskiej Marcina Pokusy oraz koncertujący na całym świecie zespół DIKANDA. Poza tym na dzieci czekały stoiska misyjne, prowadzona przez harcerzy ZHR kawiarnia „Pod żyrafą” z legendarną zupą z krokodyla, animacje misyjne, gry, konkursy i zabawy.
                 Wszyscy wróciliśmy późnym wieczorem bardzo zmęczeni, ale jednocześnie pełni radości i zadowolenia.

 • "NASZA SIOSTRA WODA I BRAT SŁOŃCE" - UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA ZIEMI

                Światowy Dzień Ziemi po raz pierwszy obchodzono 22 kwietnia 1970 r. w Stanach Zjednoczonych. W ten sposób ludzie chcieli wyrazić protest przeciwko dalszemu niszczeniu środowiska naturalnego. Co roku tego dnia mieszkańcy Ziemi zwracają szczególną uwagę na spustoszenia, jakich dokonał człowiek na swojej planecie, jakie są tego konsekwencje i co należy zrobić, aby poprawić stan naszego środowiska. Każdy z nas powinien zastanowić się, jaka jest nasza rola w ochronie przyrody w najbliższej okolicy.
                W związku z tym 28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Ziemi. Apel przygotowali i przedstawili uczniowie z klas IV - VI. Podczas apelu oglądając inscenizację pt.:” NASZA SIOSTRA WODA I BRAT SŁOŃCE” widzowie mogli dowiedzieć się jak przyroda radzi sobie z zagrożeniami wytworzonymi przez człowieka. Podczas wygłaszania wierszy i śpiewania piosenek o tematyce ekologicznej dzieci zachęcały wszystkich do dbania o środowisko naturalne i segregowania śmieci. Obchody Dnia Ziemi pomogły dostrzec piękno naszej planety oraz były okazją do przypomnienia, że jesteśmy odpowiedzialni za stan środowiska, w którym żyjemy. Uczniowie przygotowali uroczystość pod kierunkiem nauczycieli: Agaty Drozdek i  Andrzeja Dyczko.

 • CYRK FOCUS

                7 kwietnia 2017 r. do naszej szkoły zawitali artyści z cyrku Focus. Za niewielką opłatą pokazy mogli obejrzeć nie tylko uczniowie, ale również nasze przedszkolaki. Amatorzy pokazów licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej. W programie godzinnego występu artystów znalazły się: pokaz iluzji, akrobacje na mini rowerku, żonglerka piłkami, obręczami i maczugami, pokaz hula hoop z wieloma obręczami, elementy fireshow, zabawy z tresowanym pudelkiem. Zgromadzone dzieci zabawiane były przez wesołego klauna Maniusia oraz oglądały pokaz umiejętności fakira. Kilkoro uczniów oraz pani Marta od matematyki mieli możliwość wziąć czynny udział w niektórych sztuczkach. Nie zabrakło też atrakcji pozacyrkowych, takich jak króliczek domowy czy duża jaszczurka - legwan czerwony, które można było zobaczyć z bliska i pogłaskać. Cyrk wywarł na dzieciach duże wrażenie, wszyscy znakomicie się bawili.
   

 • II GMINNY KONKURS PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH

                W dniu 30 marca 2017r. w Zespole Szkół w Zabielu odbył się II Gminny Konkurs Pieśni Wielkopostnych. W konkursie wzięły udział wszystkie szkoły z terenu gminy.
  Komisja w składzie:
  1. S. Anna Ozimkiewicz – przewodnicząca
  2. Anna Grochoła
  3. Ireneusz Bogusz
  przyznała następujące miejsca:
  W kategorii klas I – III:
  I miejsce: Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie
  II miejsce: Zespół „Nutki” z Zespołu Szkół w Białce
  III miejsce: Zespół wokalny z Zespołu Szkół w Białej
  W kategorii klas IV – VI:
  I miejsce: Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej
  II miejsce ex aequo: Zespół ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II z Zespołu Szkół w Białce; Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych
  III miejsce: Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie
  W kategorii gimnazjum:
  I miejsce: Zespół wokalny z Gimnazjum w Białce
  II miejsce: Zespół wokalny z Gimnazjum im. Żołnierzy Wyklętych w Białej
  Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 • OSIĄGNIĘCIA W KONKURSIE HISTORYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

              W tym roku szkolnym dwie uczennice klasy szóstej Julia Kublicka i Natalia Drozdek uczestniczyły w KONKURSIE HISTORYCZNYM organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Pierwszy etap - szkolny, który odbył się w październiku 2016 r. zakończył się pomyślnie dla obu uczennic. Zdobywszy odpowiednią ilość punktów, zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Po konkursie  rejonowym, który odbył się 28.11.2016 do kolejnego etapu awansowała Julia Kublicka. Ostatni etap konkursu, odbył się w dniu 8 marca 2017 r. w Lublinie. Spotkało się tu 77 najlepszych uczniów zainteresowanych historią z całego województwa lubelskiego. Nasza uczennica Julia została finalistką konkursu historycznego, wykazując się dużą wiedzą i umiejętnościami. 
              Uczennice do konkursu przygotowywała nauczycielka historii  p. Ewa Rola.  
   

 • Kwesta na misje Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Czadzie

                   W niedzielę, 26 marca, w naszej Parafii dzieci z Koła Misyjnego rozprowadzały kartki i stroiki Wielkanocne. Dzieci wraz ze swoją opiekunką – s. Agnieszką, przygotowały 200 kartek świątecznych oraz kilkadziesiąt różnego rodzaju stroików, wykonanych z ogromnym zaangażowaniem i radością. Zebrane ofiary dzieci przekazały na misje Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Czadzie.

 • Gminny Konkurs literacko-historyczny - „Wielkopostne zwyczaje, tradycje i potrawy na podstawie wspomnień babć i dziadków”

                23 marca w Świetlicy Wiejskiej w Białej odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu literacko-historycznego - „Wielkopostne zwyczaje, tradycje i potrawy na podstawie wspomnień babć i dziadków”. Z naszej szkoły I miejsce zajęła Zyta Toczyńska – uczennica kl. V, natomiast wyróżnienie zdobyła Michalina Świć z kl. IV. Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem s. Agnieszki Norel.

 • DZIEŃ KOBIET 2017

              Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2017r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który przygotowali uczniowie z klas IV - VI pod kierunkiem pana Andrzeja Dyczko. Podczas uroczystości uczniowie przedstawili historię Dnia Kobiet, ciekawe aforyzmy i anegdoty o płci pięknej oraz piosenki o kobietach.
             Na zakończenie chłopcy złożyli wszystkim paniom i koleżankom serdeczne życzenia oraz wręczyli kwiaty.

 • MALI GOŚCIE

               W dniu 8 lutego 2017r. do Zespołu Szkół w Zabielu bardzo licznie przybyły dzieci wraz z opiekunami z okolicznych przedszkoli. Odwiedziły nas przedszkolaki z ,,Ananasa'', ,,Kacperka'', ,,Bambina'', ,,Biedroneczki'', ,,Uniwersytetu Maluszka , z Przedszkola z Białej, z Branicy Radzyńskiej, Przedszkola przy SOSW w Radzyniu Podlaskim. Nie zabrakło też przedszkolaków  z Zabiela.
               Na wstępie przybyłych gości bardzo serdecznie powitała Pani Dyrektor Wioletta Chmielarz, po czym wszyscy zebrani z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli baśń ,, Kopciuszek'' w wykonaniu uczniów klasy czwartej, przygotowaną pod kierunkiem p. Bożeny Łobińskiej i p. Marty Niebrzegowskiej. Grę aktorów nagrodzono gromkimi brawami. Następnie p. Monika Brus oraz p. Joanna Kawka zorganizowały wspaniałe zabawy przy muzyce, podczas których maluchy się świetnie bawiły. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła opiekunom przedszkolaków  podziękowania za przybycie, a najmłodsi dostali kolorowe balony.
               Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś przedszkolaki odwiedzą naszą szkołę.

 • GMINNE KONKURSY RECYTATORSKI I PLASTYCZNY POŚWIĘCONE OSOBIE KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO

              W dniu 15 lutego 2017r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Recytatorski poświęcony osobie ks. Jana Twardowskiego. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas I – VI z następujących gminnych szkół: z Zespołu Szkół w Białej, ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, z SP w Paszkach Dużych, z SP z Żabikowa oraz ZS w Zabielu. 

  Jury w składzie: p. Adam Świć – przewodniczący, p. Mirosława Ziobro i p. Wiesław Mazurek przyznało następujące nagrody:

  W kategorii kl. I – III

  I miejsce – Rafał Hawryluk kl. II opiekun – p. Wioletta Korycińska, ZS w Białej

  II miejsce – Aleksandra Jesionek kl. III opiekun – p. Elżbieta Czubak, ZS w Białej

  II miejsce – Jakub Piekarski kl. III opiekun – p. Anna Struczyk, SP Żabików

  Wyróżnienie – Dominik Fijałek kl. II opiekun – p. Anna Koczkodaj, SP Żabików

   

  W kategorii kl. IV – VI

  I miejsce – Weronika Książek  kl. VI opiekun – p. Anna Bełczącka, SP Paszki Duże

  II miejsce – Katarzyna Mazurek kl.VI opiekun – p. Anna Żurawska, SP Żabików

  III miejsce – Wiktoria Biernacka kl. IV opiekun – p. Bożena Łobińska, ZS w Zabielu

  Wyróżnienia: Aleksandra Kłos kl. VI opiekun – p. Elżbieta Jurkowska, ZS w Białej

                         Alicja Sposób kl. IV opiekun – p. Jolanta Grochowska, ZS w Białej

                        Klaudia Zabielska kl. V opiekun – p. Bożena Łobińska, ZS w Zabielu

  Gminny Konkurs Plastyczny – „Okiem przyrodnika – ks. Jana Twardowskiego”

              Na konkurs plastyczny wpłynęło 95 prac ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy, z czego w kategorii: oddziały przedszkolne – 21 prac, klas I – III – 40 prac, w kategorii klas IV – VI – 34 prace.

              W dniu 7 lutego 2017r. dokonana została ocena prac przez komisję konkursową w składzie: p. Krystyna Goś – przewodnicząca, p. Anna Kiewel – członek, p. Joanna Niewęgłowska – członek.

  W dniu 15 lutego 2017r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród osobom wyróżnionym w  Gminnym Konkursie Plastycznym pt.: „Okiem przyrodnika – ks. Jana Twardowskiego”.

  W kategorii oddziały przedszkolne:

  Miejsce

  Nazwisko i imię nagrodzonego ucznia

  Nazwisko i imię opiekuna

  Szkoła

  I

  Daria Gos

  P. Monika Brus

  ZS Zabiele

  II

  Maja Fijałkowska

  P. Monika Brus

  ZS Zabiele

  III

  Julia Maja Kwoczko

  P. Monika Brus

  ZS Zabiele

   

   

  Wyróżnienia

  Lena Kojtych

  P. Magdalena Palczewska

  SP Żabików

  Sebastian Koza

  P. Anna Niewęgłowska

  SP Branica Radzyńska

   

  W kategorii klas I – III:

  Miejsce

  Nazwisko i imię nagrodzonego ucznia

  Nazwisko i imię opiekuna

  Szkoła

  I

  Aleksandra Szczepaniuk

  P. Grażyna Hankiewicz

  ZS Białka

  II

  Kacper Goral

  P.  Iwona Koczkodaj

  SP Branica

  III

  Sylwia Borowik

   

  P. Bożena Pieśko

  ZS Zabiele

  Wyróżnienia

  Olga Szwed

  P. Iwona Koczkodaj

  SP Branica

   

  W kategorii klas IV – VI:

  Miejsce

  Nazwisko i imię nagrodzonego ucznia

  Nazwisko i imię opiekuna

  Szkoła

  I

  Aleksandra Zwierzchowska

  P. Dorota Kowalska

  SP Branica Radzyńska

  II

  Izabella Ciężka

  P. Grażyna Hankiewicz

  ZS Białka

  III

  Amelia Chlebiej

  P. Grażyna Hankiewicz

  ZS Białka

  Wyróżnienia

  Przemysław Cybulak

  P. Kinga Kułak

  SP Brzostówiec

  Szymon Wiater

  P. Jolanta Odrzygóźdź

  ZS Biała

   

              Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 • KIERMASZ CIAST JAKO POMOC GŁODUJACYM DZIECIOM Z AFRYKI

               21 i 22 lutego w naszej szkole odbył się misyjny kiermasz ciast. Celem kiermaszu była charytatywna pomoc dzieciom afrykańskim. Kiermasz spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczniów i nauczycieli. Pięknie wyglądające i smaczne ciasta oraz ciasteczka rozchodziły się bardzo szybko, przez co misyjna skarbonka już po kilku przerwach znacznie się zapełniała. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie zaangażowali się, pomagając w ten sposób potrzebującym dzieciom. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy upiekli i dostarczyli ciasta na kiermasz, dziękujemy również wszystkim biorącym udział w sprzedaży tych pyszności, dziękujemy też wszystkim, którzy ciasta zakupili.

 • "SZKOŁA PLECÓW" - EDUKACYJNE ZAJĘCIA W DZIALE REHABILITACJI SPZOZ W RADZYNIU PODLASKIM

              W czwartek 16 lutego w szpitalu w Radzyniu Podlaskim odbyły się ciekawe zajęcia edukacji zdrowotnej. Wzięli w nich udział uczniowie IV klasy z naszej szkoły. Były pokazy zajęć fizjoterapeutycznych w dziale rehabilitacji, prezentacja sprzętów wykorzystywanych podczas terapii i pokaz multimedialny. Wszystko po to, by każdy wiedział jak powinien zadbać o swój kręgosłup.
              Tematem przewodnim zajęć przeprowadzonych przez panią kierownik Agnieszkę Gmur była "Higiena układu ruchu". Dzieci miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy fizjoterapeutów, sprzętem wykorzystywanym do rehabilitacji oraz wykonywanymi zabiegami. W czasie odwiedzin w szpitalu uczniowie wzięli udział w zajęciach pod nazwą "Szkoła pleców" przeprowadzonych przez fizjoterapeutów z działu rehabilitacji  na sali gimnastycznej. Ważnym punktem programu była też prezentacja multimedialna omawiająca zagrożenia, wady postawy i profilaktykę w zakresie narządów ruchu. Na zakonczenie dla uczniów była słodka niespodzianka - gorąca czekolada oraz ciastka. Wszyscy uczestnicy zajęć powrócili do szkoły zadowoleni z miło i ciekawie spędzonego czasu.
   

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

              Jak co roku, zgodnie z tradycją, w naszej szkole w dniu 13 stycznia 2017r. odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Przybyłych gości bardzo serdecznie powitała Pani Dyrektor Wioletta Chmielarz.
              Następnie licznie  przybyli seniorzy obejrzeli baśń ,, Kopciuszek'' w wykonaniu klasy IV przygotowaną pod kierunkiem p. Bożeny Łobińskiej i p. Marty Niebrzegowskiej. Potem przedszkolaki oraz uczniowie klas ,,O'' - III zaśpiewali swoim babciom i dziadkom przepiękne piosenki. Zespół taneczny z naszej szkoły zaprezentował pokaz tańca współczesnego, który się wszystkim bardzo podobał.   Na koniec dzieci odśpiewały swoim gościom „Sto lat”, wręczyły przygotowane przez siebie laurki lub upominki i złożyły najserdeczniejsze życzenia. Następnie przy pięknie udekorowanych stołach był słodki poczęstunek, do którego zasiedli babcie i dziadkowie wraz ze swoimi wnuczętami. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

 • WYCIECZKA DO ŁUKOWA

                17 stycznia 2017r. uczniowie z klas IV-VI wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do łukowskiego kina na seans filmowy pt. „Sing”. Był to film animowany w wersji 3d. Wszystkich bardzo zainteresował i wprawił w dobry nastrój, głównie dzięki wielu akcentom komediowym oraz zawartych w nim ponad 60 utworom muzycznym znanych wykonawców.
               Uwieńczeniem tego wyjazdu była wizyta w radzyńskim lokalu gastronomicznym o nazwie Gryzli, gdzie każdy zamówił coś dobrego, królowały frytki i dania typu slow food kuchni teksańsko – meksykańskiej. Po posileniu się i jednej partii gry w bilarda udali się do szkoły, a następnie do swoich domów.

strona:

WIADOMOŚCI

Kontakt

 • Zespół Szkół w Zabielu
  Zabiele 8b
  21-300 Radzyń Podlaski

 • 0833527240

Galeria zdjęć