W piątek w Zespole Szkół w Zabielu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania sześciolatkow. Wspólnie spędzony czas zabawy, wycieczek, projektów i nauki minął bardzo szybko aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli również Rodzice. Po wzruszającym występie Zerówki przygotowanym przez wychowawczynię Panią Kamilę Kulenty, na scenę wyszli młodsi koledzy i koleżanki z grup: Misie i Smerfy aby wierszykiem i piosenką pożegnać starszych przyjacioł i życzyć im sukcesów w edukacji szkolnej oraz niezapomnianych wakacyjnych przygód
Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk Pani Dyrektor Anny Kocyła-Grabowskiej dyplomy a ich Rodzice gratulacje i podziękowania za zaangażowanie w działania Przedszkola.
Wszystkim tegorocznym absolwentom Przedszkola życzymy szczęśliwej i pełnej sukcesów dalszej drogi, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Wspominajcie nas miło i do zobaczenia!