• Szkolne kolędowanie

• 22 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie p. Zbyszka Kani. Zespoły i soliści, biorący udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek zaprezentowali swoje utwory. Na koniec wysłuchaliśmy koncertu kolęd Majki Jeżowskiej.

Wszystkim życzymy BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

• Misyjny Kiermasz Bożonarodzeniowy

• W dniach 19 - 22 grudnia w naszej szkole odbył się Misyjny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dzieci, należące do Koła Misyjnego rozprowadzały własnoręcznie zrobione kartki, stroiki i ozdoby świąteczne. Zebrane pieniążki zostały przekazane tradycyjnie na misje w Czadzie. Udało się zebrać 1109 zł. Wszystkim za HOJNOŚĆ SERCA serdecznie DZIĘKUJEMY.

• Spotkanie Opłatkowe w Przedszkolu

• 16 grudnia odbyła się przedszkolna wigilia. Dzieci po długiej przerwie, (a dla niektórych był to pierwszy publiczny występ) pięknie zaprezentowały kolędy i pastorałki, do których wcieliły się w rolę i wyrażały ogromną radość, że narodziła się Boża Dziecina. Dzieci wraz z Rodzicami mogły razem zrobić piękne aniołki podczas warsztatów z makramy które poprowadziła dla nas P. Magdalena Bodzek. Warsztaty sprawiły dużo radości. To był wspaniały wspólnie spędzony czas, który zostanie w naszych sercach. Brakowało takich spotkań, które z powodu pandemii nie były organizowane i niech Boża Dziecina pobłogosławi to pierwsze spotkanie po długim czasie, aby było ich więcej.

Na Święta Bożego Narodzenia, oraz na nadchodzący Nowy Rok, dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój, błogosławieństwa Bożego Dzieciny życzą Panie i dzieci z grup Supersmyki, Misie i Smerfy

• Dzień Języków Obcych

• 30 listopada w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Języków Obcych.

W pierwszej części można było obejrzeć krótkie scenki pokazujące, iż znajomość języków obcych może być bardzo przydatna w życiu codziennym.

Następnie odbyły się różnego rodzaju konkursy językowe dla młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Zwycięzcy w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe dyplomiki oraz drobne upominki.

Na koniec dziewczynki z klasy szóstej zaśpiewały piosenkę w języku angielskim.

Wydarzenie przygotowały Panie Agata Drozdek oraz Marta Niebrzegowska.